Про нас - Бітон забор у Вінниці

Про нас

У нашій компанії ви можете оформити замовлення на еврозабор безпосередньо від виробника, без націнок і посередників. Виконуємо установку огорож в мінімальні терміни. Гарантуємо якість конструкцій і монтажу. Вартість огорожі складається з кількості елементів конструкції, типу фундаменту, транспортних витрат на доставку матеріалів. Щоб замовити індивідуальний розрахунок вартості єврозабору-зверніться до нашого менеджера.

Бетонний еврозабор-це один з найпопулярніших варіантів огорожі для заміських котеджів, садових або дачних ділянок. Конструкція складається з набірних бетонних панелей з рельєфним малюнком, які з’єднані між собою опорними стовпами. Матеріалом для виготовлення елементів огорожі служить суміш цементу, щебеню, піску, модифікуючих добавок — пластифікаторів, гідрофобізаторів, морозостійких добавок. Панелі фарбують в потрібний колір після виливки або вводять фарбувальні пігменти в суміш для формування.

Технології виробництва євроогорож дозволяють виготовляти секції з ажурним орнаментом або фактурною поверхнею, що імітує текстуру дерева або каменю, цегляної кладки.

Декоративні бетонні та залізобетонні єврозабори мають естетичний зовнішній вигляд, мають високу міцність, стійкість до механічних навантажень, перепадів температури, впливу вологи, УФ-випромінювання.

Зворотній зв'язок