Паркани у Вінниці ціна

Паркани у Вінниці ціна

Паркани у Вінниці ціна

Бетонні паркани є одним із найкращих варіантів огородження як приватних ділянок, так і промислових територій. Вони складаються з модульних компонентів, що дозволяють встановлювати їх на майданчиках із будь-яким рельєфом та конфігурацією. На залізобетонні паркани поширюються вимоги ГОСТ, що нормують ці та інші вироби з даного матеріалу.

Асортимент.

Секції. Є модульними компонентами бетонного паркану. Секції монолітні, не мають отворів та порожнин. Рифлена залізобетонна поверхня рівномірно розподіляє вітрове навантаження, оберігає паркан від перекидання.

Монтаж.

На заглиблені склянки. Використовується при встановленні бетонних огорож на пучинистому або насипному грунті. Для опор викопуються поглиблення, в яких робиться подушка з утрамбованого піску в 5-10 см. Цей спосіб монтажу заборів є найбільш поширеним, оскільки підходить для всіх видів ґрунту.

На склянки, що вільно стоять. Для монтажу конструкції знадобиться підготовлена ​​залізобетонна основа. При такому способі встановлюють секції з фартухами, щоб не допустити проміжків між нижнім краєм огорожі та рівнем землі. У такий спосіб монтуються бетонні паркани на стійкому ґрунті.

Переваги.

Доступна вартість. Бетонний паркан на 60-70% дешевше за аналогічну цегляну конструкцію, навіть якщо врахувати витрати на монтаж.

Швидке встановлення. Для монтажу залізобетонного паркану не потрібно попереднього улаштування фундаменту. Надійну опору для ніжок секцій забезпечують склянки. Під час монтажу потрібен підйомний кран вантажопідйомністю 2 т та вище. Бетонні паркани можуть встановлюватися зі швидкістю до 5 секцій на годину.

Високий рівень шумоізоляції. Залізобетонні огородження добре затримують звукові хвилі. Завдяки цьому вони часто використовуються на будівельних майданчиках та виробничих об’єктах для забезпечення шумоізоляції.

Легкий демонтаж. Модульна бетонна огорожа на склянках може бути розібрана та встановлена ​​в іншому місці. При точному дотриманні правил навантаження та транспортування якість переміщеної конструкції не знижується.

Якщо вас цікавлять паркани у Вінниці, ціна в нашому Інтернет-магазині вас приємно здивує. Робити замовлення в нас дуже вигідно. Все залежить від складності конструкції, розміру секції, а також оформлення (ажурні, фарбовані моделі коштують дещо дорожче). Не можете самостійно визначитися з вибором? Звертайтеся за допомогою до наших професійних консультантів. Вони дадуть відповіді на всі ваші запитання. Контакти для зв’язку знайдете на сайті.

 

Зворотній зв'язок