Тротуарна плитка у Вінниці ціна

Тротуарна плитка у Вінниці ціна

Тротуарна плитка у Вінниці ціна

На сьогоднішній день тротуарна плитка є одним з матеріалів, що найбільш широко використовуються для покриття доріг, площ і підходів до будівель. Для виготовлення сучасного аналога бруківки використовуються піскоцементні суміші або глина, що обробляються особливим способом. Основною перевагою матеріалу є чудові експлуатаційні характеристики – довговічність та стійкість до перепадів температур.

Вібропресована тротуарна плитка.

Виготовлення бетонної тротуарної плитки за допомогою технології напівсухого вібропресування дозволяє надати окремим елементам максимально точних геометричних розмірів. Отриманий матеріал відрізняється високою міцністю, низьким рівнем стирання та неслизькою поверхнею.

Використання напівсухих сумішей з піскобетону дозволяє досягти високого рівня міцності – М200 – М400. Тротуарна плитка з піскобетону має мале водопоглинання, що становить лише 3 – 6%, що визначає низьку сприйнятливість до перепадів температури. Бетонна поверхня, що утворюється плиткою, має високу морозостійкість і може витримувати до 200 – 300 циклів заморожування і відтавання, що становить близько 40 – 60 років терміну служби виробу.

Тротуарні плити, що мають великі розміри, виробляються переважно у формі квадрата, що має на поверхні рельєф у вигляді клітини, сонечка або іншого зображення. Деякі види плит імітують газонний камінь. Для організації спеціалізованих пішохідних переходів використовують плити з тактильною поверхнею. Для мощення паркувальних місць відмінно підходить «Газонна решітка», в комірки якої засипається ґрунт і висівається газонна суміш.

Мостовий клінкер виготовляється з тугоплавкої глини за технологією за дуже високих температур. Термін служби клінкерної цегли перевищує 100 років, тому продаж тротуарної плитки такої якості проводиться переважно для облагородження приватних садиб. Тим часом, тротуарна плитка, ціна якої досить висока, користується величезною популярністю завдяки своїм чудовим експлуатаційним характеристикам.

Система поверхневого водовідведення.

Продовження терміну служби тротуарного покриття багато в чому залежить і від організації водовідвідної системи, створити яку можна при грамотному розміщенні лотків та грат.

Як оформити замовлення тротуарної плитки

Щоб купити тротуарну плитку у Вінниці ціна якої вас приємно порадує, слід оформити замовлення плитки через сайт або звернутися до найближчого регіонального представництва.

Зворотній зв'язок